Bábiky pletené zajačiky Baby Threads Cream Bunny Gift Set ThreadBear krémové z jemnej mäkkej bavlny v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Bábiky pletené zajačiky Baby Threads Gift Set spolu tvoria očarujúcu súpravu, ktorá je vhodná pre všetky bábätká už od narodenia. Krásne pletené bábiky sú vyrobené z príjemnej mäkučkej organickej bavlny a za ich dizajnom stoja poprední dizajnéri značky ThreadBear Design. Stanú sa nerozlučnými spoločníkmi vášho bábätka, ktoré s nimi bude ľahšie zaspávať. V nadčasovej sade sa nachádza bábika krémového zajačika s ružovým šálom s výškou 22 cm a zajačik na maznanie v štvorcovom tvare, ku ktorému sa deti ľahko pritúlia, dodáva im pocit bezpečia a istoty. Sada pletených bábik je ideálnym doplnkom do detskej postieľky, vaši najmenší sa s nimi môžu bez obáv maznať a objímať.

Bábiky získate v jemnej darčekovej krabici, takže ich môžete darovať svojim blízkym pri akejkoľvek príležitosti. Pri výrobe bola použitá výhradne prvotriedna bavlna organického pôvodu, ktorá bola pestovaná bez použitia pesticídov. Bábiky spolu farebne a dizajnovo ladia, vytvárajú útulnú domácu atmosféru. Textilné bábiky sú dôležité pre správny vývin detí, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti sú vhodné pletené bábiky s tradičným britským dizajnom. Spolu s nimi spoznáva svoje okolie, rozoznáva nové tvary a farby, objavujú vlastnú identitu.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery26*26*6 cm
Celková výška26 cm
Rozmery balenia26*26*6 cm
ZvukovéÁno
Hmotnosť125 g
Farbakrémová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.