Set bábiky pre bábätká K Tendresse Kaloo 6 druhov 18 cm výška od 0 mes

Popis produktu

Set bábik pre bábätká K Tendresse Kaloo je nádherná sada 6 bábik pre najmenšie detičky, ktorá je vďaka vysokej kvalite vhodná pre deti už od narodenia. Detská bábika Tendresse výšku 18 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk aj pre detské ručičky. Deti v sade nájdu až 6 druhov bábik v krásnych šatách, ktoré ich potešia na prvý pohľad a výborne sa s nimi zabavia. 

Vlastnosti

  • mäkké bábiky z jemného textilu
  • vhodné už od narodenia
  • jemné farby
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 18 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • originálny francúzsky dizajn

Kolekcia Tendresse je novinka výrobcu Kaloo s bábikami na maznanie, ktoré sú mäkké, nežné a prítulné - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky. Hra s bábikou stimuluje detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa so svojou obľúbenou bábikou maznajú a väčšie deti sa s bábikou začínajú “rozprávať” a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie a hryzkanie.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Hračky pre bábätká majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Je u nich zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery18 cm
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné