Bábika v kostýme Dinosaurus Minikiss Croc Smoby modrý so zvukom ‚cmuk’ s mäkkým telíčkom od 12 mes

Popis produktu

S krásnou bábikou v kostýme dinosaura sa zabavia všetky deti a najmä dievčatká od 12 mesiacov, ktoré majú rady rozprávky s dinosaurami. Bábika zo série MiniKiss Croc Doll sa dá vziať na výlet, na návštevy, pomáha deťom v noci ľahšie zaspať, dodáva im pocit istoty a bezpečia. Štýlové modré vyhotovenie kostýmu v kombinácii s usmiatou tváričkou s veľkými veselými očkami ich bude rozveseľovať po dlhé roky. Bábika s výškou 30 cm disponuje skvelou zvukovou funkciou - po stlačení bruška sa ozve zvuk bozku. Je ako stvorená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať.

Tvárička bábiky je z prvotriedneho plastu, príjemného na dotyk a telíčko je v mäkučkom textile. K dinosaurovi zo série Croc Doll máme v ponuke aj bábiku v kostýme krokodíla a slimáčika, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní. Elektronický modul v bábike funguje na 3 batérie typu 3 x LR44 (sú súčasťou balenia).

Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s prepracovanými detailmi. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné