Bábika v kostýme Slimáčik MiniKiss Croc Smoby žltý so zvukom ‚cmuk’ s mäkkým telíčkom od 12 mes

Popis produktu

Nádherná bábika v kostýme slimáčika predstavuje perfektný darček pre každé dievčatko od 12 mesiacov, ktoré si ju ihneď obľúbi. Bábika zo série MiniKiss Croc Doll sa dá vziať na výlet, na návštevy, pomáha deťom v noci rýchlejšie zaspať, dodáva im pocit istoty a bezpečia. Očarujúce žlté vyhotovenie kostýmu v kombinácii s usmiatou tváričkou s veľkými veselými očkami ich bude rozveseľovať po dlhé roky. Deti sa potešia vynikajúcej funkcii - po stlačení bruška bábiky sa ozve zvuk bozku. Je ako stvorená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Výška bábiky je 30 cm.

Tvárička bábiky je z prvotriedneho plastu, príjemného na dotyk a telíčko je v mäkučkom textile. K slimáčikovi zo série Croc Doll máme v ponuke aj bábiku v kostýme krokodíla a dinosaura, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní. Elektronický modul v bábike funguje na 3 batérie typu 3 x LR44 (sú súčasťou balenia).

Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s prepracovanými detailmi. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné