Bábiky v kostýme Krokodíl Slimáčik Dinosaurus MiniKiss Croc Smoby so zvukom 'cmuk' s mäkkým telíčkom 3 kusy od 12 mes

Popis produktu

Bábiky v kostýmoch z nadčasovej edície MiniKiss Croc Doll od francúzskeho výrobcu Smoby sú detské bábiky v nádherných kostýmoch krokodíla, slimáčika a dinosaura. Obľúbia si ich všetky deti od 12 mesiacov, ktoré budú nadšené originálnymi farebnými kostýmami. Každá bábika má v sebe zabudovaný elektronický modul, vďaka ktorému po stlačení bruška vydávajú zvuk bozku 'cmuk'. Vďaka tejto funkcii, krásne vypracovaným detailom a mäkkému telíčku sa stanú nerozlučnými spoločníkmi každého dieťaťa. Sú ako stvorené na objímanie, túlenie sa a deti ich môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Sada obsahuje 3 bábiky v kostýmoch zvieratiek.

S krásnymi bábikami si budú môcť chlapci a dievčatá vymýšľať rôzne veselé príhody a dobrodružstvá a tak si rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Bábiky sa dajú vziať aj na výlet, návštevy, strávia s deťmi dni plné zábavy a každý večer im pomáhajú ľahšie zaspať. Hra s bábikou učí deti zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní. Bábiky majú výšku 30 cm a súčasťou balenia sú aj batérie 3 x LR44 1,5V.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s prepracovanými detailmi. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.