Bábika so zvukom MiniKiss Smoby 27 cm od 12 mes

Popis produktu

Detská bábika MiniKiss je krásnou bábikou oblečenou v ružových šatočkách s čiapočkou. Je vhodná pre deti už od 12 mesiacov. Bábika sa dá vyzliekať a prezliekať a tiež má zvukové funkcie.  Jej výška je  27 cm a pri stlačení vydáva zvuky bozku. Detská bábika MiniKiss od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby má krásnu milú tváričku a veľké modré očká. K bábike sa dajú dokúpiť ďalšie šatôčky na prezliekanie. Detská bábika funguje na batérie. Svojim jedinečným vzhľadom a príjemným materiálom si získa srdce každej malej princeznej.

Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika MiniKiss je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radí objímajú. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.