Bábika v kostýme Zajačik Mini Animal Doll Minikiss Smoby 20 cm od 12 mes

Popis produktu

Obdarujte svoje dieťa očarujúcou bábikou v kostýme zajačika, s ktorou sa môže naplno ponoriť do sveta fantázie a rozprávok. Bábika zo série MiniKiss je vhodná pre detičky od 12 mesiacov a rýchlo sa stane ich najvernejšou spoločníčkou, ktorú si môžu vziať na výlet, návštevu a večer s ňou môžu spoločne zaspávať. Krásne šedý kostýmček v kombinácii s usmiatou tváričkou s fúzikmi bude rozveseľovať chlapcov aj dievčatká po dlhé roky. Bábika pripravená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Zajačik má veľkosť 20 cm, je ako stvorený do malých detských rúčok.

Tvárička a ručičky bábiky sú z prvotriedneho plastu, jemného na dotyk a telíčko je z príjemne mäkkého textilu. K zajačikovi zo série Animal Doll ponúkame aj bábiky v kostýme srnčeka líšky, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní.

Smoby už dlhé roky robí radosť deťom špičkovými hračkami s pravým francúzskym dizajnom a originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery16*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia35*30*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,18 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.