Bábika pletená zajačik Baby Threads Cream Bunny ThreadBear 35 cm krémový z jemnej mäkkej bavlny od 0 mes

Popis produktu

Pletená bábika zajačik Baby Bunny Cream poteší a rozveselí všetkých chlapcov a dievčatká už od narodenia. Krásna bábika je vyrobená z príjemnej mäkučkej organickej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví dizajnéri značky ThreadBear Design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou každého bábätka, ktoré s ním bude ľahko zaspávať. Poskytuje deťom komfort a vytvorí v izbičke útulnú atmosféru aj vďaka jemným krémovým farbám. Bábika zajačika s dlhými nôžkami je vysoká 35 cm, je ideálnym doplnkom do každej detskej postieľky, deti sa s ňou môžu bez obáv objímať a maznať, spĺňa najvyššie kritéria kvality.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj pletená bábika. Spolu s ňou spoznáva svoje okolie, rozoznáva nové tvary a farby. Bábika podnecuje u detí rozvoj fantázie a predstavivosti, tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Pri výrobe bola použitá výhradne prvotriedna bavlna organického pôvodu, ktorá bola pestovaná bez použitia pesticídov.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia14,25*17 cm
Hmotnosť69 g
Farbakrémová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.