Bábika Violette Baby Nurse Smoby 32 cm mäkká textilná od 24 mes

Popis produktu

Detská bábika Violette z obľúbenej edície Baby Nurse z dielne francúzskeho Smoby je výborný darček pre všetky dievčatká už od 2 rokov. Bábika má výšku 32 cm. Milá tvárička a originálne oblečenie upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa bude s láskou starať. Komplet z jemného a mäkkého materiálu v krásnych ružových odtieňoch s nápisom Baby Nurse a bodkovaným vzorom zaujme dievčatká na prvý pohľad. K bábike je možné dokúpiť aj rôzne oblečenie a dieťa ju zvládne prezliekať aj samo

Hra s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a získavajú pocit zodpovednosti. Mäkká bábika je vyhotovená z kvalitného gumového materiálu, príjemného na dotyk. 

Vďaka veľkým modrým očkám vyzerá bábika veľmi realisticky, je to ideálna hračka na objímanie a maznanie. Dá sa k nej dokúpiť množstvo doplnkov a príslušenstva, takže sa s ňou deti vydržia hrať celé roky. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*10*32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia18*11*34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,49 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.