Bábika pre bábätká Rose K Doll XXL Tendresse Kaloo z jemného materiálu 80 cm v ružových pásikavých šatočkách od 0 mes

Popis produktu

Bábika pre bábätká Rose K Doll XXL z populárnej edície Tendresse od francúzskej spoločnosti Kaloo je fantastická bábika, ktorá je vhodná pre bábätká už od narodenia. Bábika Rose má výšku až 80 cm, je oblečená v krásnych ružových šatočkách s pásikovým vzorom, ktoré zdobí aj štýlová stužka okolo hrdla, takže očarí deti na prvý pohľad. Dievčatká sa potešia aj nádhernej bielej čapičke s kvetom, vďaka ktorej pôsobí bábika elegantne a nadčasovo. Extra veľká bábika Rose sa stane obľúbenou spoločníčkou každého dieťaťa, je to výborný darček pri každej príležitosti. Pri výrobe sa použil prvotriedny textil, ktorý je jemný a hebký k citlivej detskej pokožke.

Vlastnosti

  • mäkká bábika z prvotriedneho textilu
  • elegantný vzhľad
  • jemné ružové vyhotovenie
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 80 cm
  • pranie pri 30° bez použitia bielidiel a zmäčkovadiel
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • originálny francúzsky dizajn a kvalita

Usmievavá bábika má na bielych nožičkách vyšité ružové srdiečka. Precízne spracované detaily očaria nielen deti, ale aj ich rodičov. Bábika umožňuje ľahkú manipuláciu, dieťa sa k nej môže kedykoľvek pritúliť, objímať sa s ňou. Hra s bábikou stimuluje detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa s ňou maznajú a väčšie deti sa snažia s bábikou komunikovať a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Pri textilnej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy.

Dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovadiel, aby sa zachovala farba a kvalita hračky. Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých textilných a plyšových hračiek s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery80 cm
Celková výška80 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.