Bábika Sweet Heart Tropicorolle Corolle s hnedými očami a snímateľnou čiapočkou 30 cm od 9 mes

Popis produktu

Dokonalá bábika Sweet Heart Tropicorolle z dielne francúzskej značky Corolle si už od prvého momentu nájde stále miesto v srdci vášho bábätka. Vaše dieťatko potešíme krásnou novou bábikou s originálnym francúzskym dizajnom ako jediný eshop na trhu. Pevné puto s úžasnou bábikou si deti vytvoria už od prvého okamihu, a to vďaka jemným materiálom, ktoré sú príjemné na dotyk i pohladenie, ale aj vďaka dôkladne prepracovaným detailom, na ktoré si dizajnéri v Corolle potrpia. Bábika Sweet Heart Tropicorolle je vysoká 30 cm, takže bábika je ideálnym spoločníkom pre všetky detičky od 9 mesiacov. Hnedé, realisticky pôsobiace očká bábiky a dokonale vystihnuté detaily úst a nošteka robia z bábiky Sweet Heart Tropicorolle bábiku, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako skutočné bábätko. Najkrajšia bábika Corolle je ako stvorená na prvé hry, ktoré neskôr vedú k starostlivosti o bábiku. Jej ľahké a mäkké telíčko sa postará o to, že bábiku Sweet Heart Tropicorolle si budú môcť vaši najmenší zobrať všade so sebou.

Krásna bábika v bielom pyžamku s moderným tropickým dizajnom a čiapkou s uškami si vaše deti získa vďaka vanilkovej vôni, ktorú nestratí ani po vypratí. Po bábike Corolle budú deti siahať znova a znova aj vďaka asymetrickej tváričke, ktorá pôsobí ľudsky a sympaticky. Jemné pršteky detí už pri prvom dotyku s bábikou objavia rôzne materiály, ktoré pôsobia prirodzene a vďaka mäkkému telíčku si už od útleho veku precvičujú správny úchop a spoznávajú rôzne povrchy. Bezpečnosť je v Corolle na prvom mieste, takže bábika je dokonale prispôsobená potrebám detí od 9 mesiacov. Materiál, z ktorého je bábika vyrobená, je veľmi príjemný na dotyk, takmer ako pokožka. Detičky môžu bábiku objímať, hladkať a bozkávať bez obáv o zdravie. Čiapočka bábiky sa dá dať z hlávky dole, no originálnym riešením ostane uchytená o telíčko bábiky. Nemusíte sa preto báť, že čiapočku stratíte. Bábiku Sweet Heart Tropicorolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla sušte na vzduchu, nie v sušičke bielizne.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 9 mesiacov
  • hnedé očká
  • veľkosť 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 9 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné