Bábika v kostýme Srnček Mini Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm od 12 mes

Popis produktu

Nádherná bábika v kostýme srnčeka prekvapí a poteší všetky deti od 12 mesiacov, ktoré sa spolu s ňou ponoria do sveta fantázie. Bábika zo série MiniKiss sa rýchlo stane ich spoľahlivou spoločníčkou, ktorú si môžu vziať na výlet, návštevu a večer s ňou môžu spoločne zaspávať. Krásne hnedé odtiene kostýmu v kombinácii s usmiatou tváričkou s bielymi bodkami bude rozveseľovať chlapcov aj dievčatká po dlhé roky. Bábika je vhodná na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Srnček má veľkosť 20 cm, je ako stvorený do malých detských rúčok.

Tvárička a ručičky bábiky sú z prvotriedneho plastu, jemného na dotyk a telíčko je z príjemne mäkkého textilu. K srnčekovi zo série Animal Doll máme v ponuke ešte bábiku v kostýme líšky zajačika, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové a kvalitné detské hračky s nezameniteľným francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery16*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia35*30*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,18 kg
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné