Bábika s nahrávaním zvuku Murmures MiniKiss Smoby 27 cm ružová od 12 mes

Popis produktu

Smoby bábika Murmures MiniKiss je nádherná dievčenská hračka, na ktorú sa dajú nahrávať správy pre vašich najmenších. Stačí len stlačiť nožičku bábiky a môžete začať rozprávať alebo im môžete nahrať pokojnú hudbu na uspávanie. Keď dieťatko bábiku objíme, nahratá správa sa spustí. Má ružovú farbu a hebký, zamatový povrch, je vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Detská bábika má hlavičku, ruky a nohy vyrobené z plastu, zvyšok tela je textilný, takže bábika je mäkučká na dotyk. Má výšku 27 cm, čo je ideálny rozmer pre všetky najmenšie dievčatá – mamičky. Hračka pre dievčatá má odnímateľnú elektronickú časť, aby sa dala ľahko a pohodlne vyprať. Bábika potrebuje 3 AAA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Krásne sa usmieva, pôsobí veľmi realistickým dojmom a vďaka mäkkému telíčku si ju každé dievčatko rado objíme.

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorá je už desiatky rokov obľúbená medzi všetkými malými dievčatkami. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Dievčatá sa veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov a situácií sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti, dievčatká majú mnoho možností na hru s krásnou bábikou SmobyŠaty sa dajú vyzliecť a vyprať v 30 stupňovej vode.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky Smoby majú žiarivé farby po dlhý čas a tiež oblé hrany, ktoré chránia najmenšie detičky pred zranením. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia20*10*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.