Bábika pre bábätká Rose K Tendresse Kaloo 40 cm v pásikavých šatách z jemného textilu v darčekovom balení

Popis produktu

Bábika Rose K Tendresse je nadčasová bábika z dielne francúzskej spoločnosti Kaloo, ktorá je vhodná pre každé dieťa od narodenia. Bábika Kaloo sa vyznačuje originálnym francúzskym dizajnom, ktorý si zamiluje každé bábätko, ale aj jeho rodičia. Bábika má oblečené ružovkasté pásikavé šaty a čapičku s ružičkou. Detská bábika Tendresse je vysoká až 40 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je hebký k detským rúčkam a pokožke. Bábika je zabalená v elegantnom darčekovom balení, takže ju môžete darovať pri akejkoľvek príležitosti.

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • vhodná už od narodenia
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 40 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • darčekové balenie
  • atraktívny francúzsky dizajn

Kolekcia Tendresse je špecialita výrobcu Kaloo, v ktorej nájdete bábiky na maznanie, ktoré sú mäkké, nežné a prítulné - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky. Hra s bábikami stimuluje a rozvíja detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa so svojou obľúbenou bábikou maznajú a väčšie deti sa s bábikou začínajú "komunikovať" a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti

Hračky pre bábätká od Kaloo majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery40 cm
Rozmery balenia24*41 cm
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné