Bábika pre bábätká Fleur K Tendresse Kaloo 40 cm v kvetinkových šatách z jemného textilu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Bábika Fleur K Tendresse je originálna bábika z dielne francúzskej spoločnosti Kaloo, ktorá je vhodná pre každé dieťa od narodenia. Bábika Kaloo má nadčasový francúzsky dizajn, ktorý si zamiluje každé bábätko, ale aj jeho rodičia. Bábika má oblečené pekné kvetinkové šaty a milú čapičku. Detská bábika Tendresse je vysoká až 40 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je hebký k detským rúčkam a pokožke. Bábika je zabalená v elegantnom darčekovom balení, vďaka čomu predstavuje pekný darček pre dieťa pri akejkoľvek príležitosti. 

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • vhodná už od narodenia
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 40 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • darčekové balenie
  • atraktívny francúzsky dizajn

Kolekcia Tendresse je špecialita výrobcu Kaloo, v ktorej nájdete bábiky na maznanie, ktoré sú mäkké, nežné a prítulné - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky. Hra s bábikami stimuluje a rozvíja detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa so svojou obľúbenou bábikou maznajú a väčšie deti sa s bábikou začínajú "komunikovať" a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti

Hračky pre bábätká od Kaloo majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery40 cm
Rozmery balenia24*41 cm
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné