Bábika Praline Rainbow Dolls Corolle s hodvábnymi vlasmi a vanilkou ružová 38 cm od 3 rokov

Popis produktu

Zoznámte sa s Praline, veselou bábikou z rodiny Corolle, ktorá žije vysoko nad oblakmi, vo svete plnom kúzel a zábavy. Vo svete, v ktorom jednorožce šantia na poliach plných cukrovej vaty a bábiky sa šmýkajú na dúhe! Zo všetkého najradšej sa Praline smeje a vymýšľa rôzne žartíky, no je aj veľkorysá a každému rozdáva tie najchutnejšie sladkosti. Z nadýchaných oblakov vyrobí cukrovú vatu a dážď raz-dva premení na zmrzlinu alebo iné sladkosti. S bábikou Praline o zábavu určite núdza nebude.

Bábika Praline s prekrásnymi ružovými vlasmi vyrástla vo svete dúhy do výšky 38 cm a jej osobnosť je naozaj temperamentná, o čom svedčia aj jej veselé šaty a hravý účes. Modrooká Praline je oblečená v rozkošných ružových šatičkách s trendy potlačou, ktorú tvoria dúhy a jednorožce. Nechýba jej ani svetlozelené bodkované tričko a výrazné žlté topánky, vďaka ktorým je vždy v centre pozornosti. Do očí však deťom ako prvé určite udrú ružové copy s výraznými žltými gumičkami, ktoré môžu kedykoľvek rozpustiť a vytvoriť Praline iný zábavný účes.

Jedinečná bábika Praline Rainbow Doll Corolle určená pre deti od 3 rokov má telíčko mäkké a ľahké ako cukrová vata, ktorou je obklopená. Jej dlhé ruky a nohy deťom umožňujú postaviť bábiku do akejkoľvek polohy, takže Praline môže sedieť s prekríženými nohami alebo kráčať. Originalita bábiky Praline sa odzrkadľuje aj na jej tváričke. Prenikavé modré oči a výrazné pehy robia z bábiky Corolle jedinečnú osobnosť, s ktorou si vaše dieťatko bude rozumieť od prvej chvíle. Samozrejmosťou je aj jemná, nevtieravá vôňa vanilky, ktorá ešte umocňuje čarovný a rozprávkový pocit z bábiky Praline. Výnimočná bábika Praline je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk aj pohladenie a deťom prinesie ničím nerušenú hru.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko.

Vlastnosti

  • jedinečná bábika Rainbow Dolls
  • ružové vlasy a modré oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 38 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Celková výška38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné