Bábika pletená šedá Baby Beau Knitted Doll ThreadBear 24 cm z jemnej a mäkkej bavlny v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Pletená bábika Baby Beau poteší a rozveselí všetkých chlapcov a dievčatká už od narodenia. Krásna bábika je vyrobená z príjemnej mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví dizajnéri značky ThreadBear. Stane sa nerozlučnou kamarátkou každého bábätka, ktoré s ním bude ľahko zaspávať. Poskytuje deťom komfort a vytvára útulnú atmosféru aj vďaka jemnému šedému vyhotoveniu. Bábika je vysoká 24 cm, je ideálnym doplnkom do každej detskej postieľky, deti sa s ňou môžu bez obáv objímať a maznať, spĺňa najvyššie kritéria kvality. Bábika prichádza v originálnom darčekovom balení, vďaka čomu urobíte svojim blízkym radosť pri akejkoľvek príležitosti.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj pletená bábika. Spolu s ňou spoznáva svoje okolie, rozoznáva nové tvary a farby. Bábika s uškami podnecuje u detí rozvoj fantázie a predstavivosti, tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Pri výrobe bola použitá výhradne prvotriedna bavlna najvyššej kvality.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Celková výška24 cm
NoteMaterial: 100% cotton
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.