Bábika pre bábätká Perle K Tendresse doll XXL Kaloo 80 cm so srdiečkom v šatách z jemného textilu od 0 mes

Popis produktu

Bábika Perle K Tendresse XXL je nádherná bábika z dielne francúzskej spoločnosti Kaloo, ktorá je vhodná pre deti od narodenia. Bábika Kaloo má nadčasový dizajn, ktorý si zamiluje každé bábätko, ale aj jeho rodičia. Má krásne modré šaty a peknú čiapočku s motýlikom. Na šatách detskej bábiky je vyobrazené ružové srdiečkoDetská bábika Tendresse je vysoká až 80 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je príjemný a hebký k detským rúčkam a pokožke. 

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • vhodná už od narodenia
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 80 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • atraktívny francúzsky dizajn

Kolekcia Tendresse je špecialita výrobcu Kaloo, v ktorej nájdete bábiky na maznanie, ktoré sú mäkké, nežné a prítulné - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky. Hra s bábikami stimuluje a rozvíja detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa so svojou obľúbenou bábikou maznajú a väčšie deti sa s bábikou začínajú "komunikovať" a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti

Hračky pre bábätká od Kaloo majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery80 cm
Celková výška80 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.