Bábika pre bábätká Perle K Tendresse Kaloo v bielych šatách z jemného textilu v darčekovom balení 25 cm

Popis produktu

Bábika pre bábätko Perle K Tendresse je nádherná hračka pre najmenších, ktorá je vďaka vysokej kvalite vhodná pre deti už od narodenia. Bábika Kaloo má nadčasový dizajn a nežný výraz na tvári, ktorý si zamiluje každé bábätko. Detská bábika Tendresse má výšku 25 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je jemný k detským rúčkam a pokožke. Bábika pre deti má oblečené jemné biele šatôčky a je prakticky zabalená v darčekovom balení. Darčekovú krabičku môžete využiť ako darčekové balenie, máte teda pri obdarovaní vašich najbližších o jednu starosť menej.

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • darčekové balenie
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 25 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn

Bábika Kaloo má navyše v zadnej časti štítok, na ktorý môžete napísať meno svojho bábätka alebo meno bábiky. Hra s bábikou stimuluje detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa so svojou obľúbenou bábikou maznajú a väčšie deti sa s bábikou začínajú “rozprávať” a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti. V prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj bábika Kaloo. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. 

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Hračky pre bábätká majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Je u nich zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia16*29 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha