Bábika Morgan má ovčie kiahne Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrými klipkajúcimi očami a 2 doplnky od 24 mes

Popis produktu

Jedinečná bábika Morgan Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle má ovčie kiahne! Ako jediný eshop na trhu do náruče vášho dieťatka vložíme bábiku Corolle s dokonale prepracovanými detailmi, jemnou vanilkovou vôňou a doplnkami, ktoré každú hru premenia na úžasný zážitok. Táto rozkošná modrooká bábika Morgan pre deti od 2 rokov potrebuje starostlivosť vášho dieťatka tak, ako nikdy predtým - má totiž ovčie kiahne. Nepríjemných a svrbiacich červených bodiek ju dokáže vaše dieťatko zbaviť kúpeľom v teplej vode, ktorá bábiku ako zázrakom vylieči a červené bodky zmiznú. Bábika s modrými žmurkajúcimi očkami si môže do vaničky s teplou vodou pohodlne ľahnúť, takže zatvorí svoje očká a malá opatrovateľka či opatrovateľ sa navlhčenou handričkou postará o jej liečbu.

Krásna bábika Morgan Mon Grand Poupon od Corolle má veľkosť 36 cm a vaše deti ju získajú s dvoma doplnkami - vaničkou a handričkou na umývanie. Vďaka svojej veľkosti, mäkkému telíčku a nádhernej vanilkovej vôni padne do náruče vášho dieťatka ako uliata. Deti sa vďaka bábike Morgan naučia niečo o starostlivosti o choré bábätká a zahrajú sa na malých lekárov. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika s kiahňami
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • modré očká
  • 2 doplnky
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaVanilla scent
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...