Bábika Miss Blossom Garden Corolle Mon Doudou s hnedými očami 25 cm od 0 mes

Popis produktu

Krásna bábika Miss Blossom Garden z dielne francúzskej značky Corolle si už od prvého momentu nájde stále miesto v srdci vášho bábätka. Ako jediný eshop na trhu do náruče vášho bábätka vložíme mäkučkú bábiku s dôkladne prepracovanými detailmi, s ktorou si okamžite vytvoria puto na celý život. Bábika Miss Blossom Garden oblečená v kvetinových šatách sa k vášmu dieťatku pritúli a upokojí ho vďaka vanilkovej vôni, ale aj tým najjemnejším materiálom. Táto príjemná vôňa vanilky upúta detskú pozornosť natoľko, že po bábike Miss Blossom Garden budú s radosťou siahať znova a znova. Nádherná kombinácia pastelových farieb, veselé hnedé očká, realisticky pôsobiaca tvárička a ideálna veľkosť 25 cm z bábiky Miss Blossom Garden vytvoria najlepšiu priateľku vášho bábätka už od narodenia.

Jedinečná bábika Miss Blossom Garden má asymetrickú tváričku s hnedými očkami, ktorá pôsobí ľudsky a od prvej chvíle si získa srdce vášho bábätka. Nevtieravá vanilková vôňa a mäkké, ľahké telíčko sa zase postarajú o sladký, ničím nerušený spánok. Jemné pršteky detí už pri prvom dotyku objavia materiály príjemné na pohladenie i pritúlenie a vďaka dlhému vrkoču s kvietkovanou mašľou, ručičkám a nožičkám si deti už od útleho veku precvičujú správny úchop a spoznávajú rôzne povrchy. Bezpečnosť je v Corolle na prvom mieste, takže bábika Mon Doudou je dokonale prispôsobená veku dieťatka. Hnedé očká bábiky Mon Doudou, ktoré sú stále žiarivé a veselé, sú namaľované trvácnou farbou. Nehrozí tak, že ich deti svojimi skúmajúcimi prštekmi vylúpnu a ublížia si. Materiál, z ktorého je bábika vyrobená, je veľmi príjemný na dotyk a pôsobí prirodzene, takmer ako pokožka. Bábiku Mon Doudou môžete prať v práčke na jemnom cykle pri 30°C.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • vhodná už od narodenia
  • hnedé očká
  • veľkosť 25 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • pranie na jemnom cykle pri 30°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.