Bábika so zvukom pre najmenších MiniKiss Smoby ružová v čiapočke, výška 27 cm od 12 mes

Popis produktu

Bábika so zvukom MiniKiss je krásnou bábikou oblečenou v ružových šatôčkach s nápisom Minikiss a milou čiapočkou s dvoma rožkami. Šaty bábiky sa dajú prezliekať, ľahko si k nej môžete dokúpiť ďalšie šaty a dievčatká si ju môžu kedykoľvek preobliecť. Zabavia sa s ňou deti od 12 mesiacov. Bábika pre deti má zvukové funkcie, po stlačení bruška vydáva zvuk. Jej výška je 27 cm. Detská bábika MiniKiss od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby má krásnu milú tváričku a veľké modré očká. Svojím jedinečným vzhľadom a príjemným materiálom si získa srdce každej malej princeznej. Deti ju radi objímajú, pretože je mäkká a príjemná na dotyk.

Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. Bábika MiniKiss je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry, pričom napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a istoty. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú.

Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. S touto krásnou bábikou sa stane zaspávanie veľmi príjemné a jednoduché. Bábika MiniKiss je skvelým spoločníkom pre vaše dieťa. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Celková výška27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné