Bábika Mini Corolline Rosaly Les Trendies Corolle s hnedými očami a fialové kvetinky na šatách 20 cm

Popis produktu

Privítajte novú členku rodiny Corolle, bábiku Mini Corolline Rosaly Les Trendies, ktorá sa od prvého momentu stane najlepšou priateľkou vášho dieťatka. Ako jediný eshop na trhu do náruče vašej dcérky či synčeka vložíme malú bábiku s menom Rosaly, ktorá si deti získa dlhými čiernymi vlasmi, tmavou pleťou a veselými hnedými očkami. Prekrásna bábika Mini Corolline Rosaly má veľkosť 20 cm, čo z nej robí perfektnú bábiku do tašky aj do vrecka. Bábika je vďaka svojej veľkosti ideálny spoločník na cesty, pretože sa zmestí naozaj všade. Jej dlhé čierne vlasy sú pripravené na česanie a vytváranie rôznych účesov. Malé kaderníčky môžu bábike vlásky zapliesť do vrkoča, zopnúť gumičkou alebo ozdobiť čelenkou. Bábika Mini Corolline Rosaly je jednoducho bábika snov.

Táto jedinečná bábika Mini Corolline Rosaly Les Trendies s hnedými očami oblečená v romantických ružových šatách s kvetinkami má dokonale prepracované detaily, ktoré chytia za srdce nielen deti, ale aj vás, rodičov. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka jemnej vanilkovej vôni. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • bábika Mini Corolline Rosaly
  • dlhé čierne vlasy a hnedé oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 20 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Celková výška20 cm
Rozmery balenia7*11*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,26 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné