Bábika Mini Calin Good Night Corolle s modrými očami pyžamom a vakom na spanie 20 cm od 18 mes

Popis produktu

Jedinečná bábika Mini Calin Good Night z dielne francúzskej značky Corolle je pripravená na sladučký spánok! Ako jediný eshop na trhu potešíme vaše deti krásnou bábikou s modrými očkami, ktorá sa od prvého okamihu stane nerozlučnou priateľkou vášho dieťatka. Táto nádherná bábika s neuveriteľne prepracovanými detailmi si každé dieťatko získa jemnou vanilkovou vôňou a tými najlepšími materiálmi, ktoré sú príjemné na dotyk i pohladenie. Krásna bábika Corolle má ideálnu veľkosť 20 cm, takže do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Bábika pre deti od 18 mesiacov má ľahké, mäkké telíčko s nádherným vzorom kvetov a už len čaká na to, kedy ju vaše dieťatko oblečie do krásneho pyžamka či spacieho vaku a uloží do postieľky. S bábikou Mini Calin Good Night sa môžu deti už od útleho veku hrať na rodičov a ukladať bábiku do postieľky ako skutočné bábätko. Výnimočná bábika Mini Calin Good Night si pozornosť detí získa asymetrickou tváričkou, ktorá vďaka takémuto spracovaniu pôsobí veľmi realisticky, ľudsky a je sympatická.

Bábika s mäkkým telíčkom s kvetinovou potlačou vaše deti poteší aj doplnkami, ktoré sú vypracované s veľkou precíznosťou. Chýbať jej predsa nesmie pohodlné biele pyžamko s jemnými kvetinovými detailmi a mäkučký ružový spací vak s jednoduchým zapínaním. Veselá bábika s modrými očkami a vôňou vanilky, ktorá sa nestratí ani po vypratí, je vyrobená z materiálov príjemných na dotyk. Jemné pršteky detí môžu už od raného detstva skúmať rôzne povrchy, vďaka čomu si rozvíjajú hmat, ale tiež precvičujú jemnú motoriku. Hra s bábikou Corolle rozvíja detskú fantáziu a kreativitu a približuje ich svetu dospelých. Deti počas hry s bábikou Mini Calin Good Night napodobňujú večernú rutinu ukladania do postele a zaspávania, no teraz sú rodičmi ony. Bábika Mini Calin je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Modré očká bábiky Mini Calin, ktoré sú stále žiarivé a veselé, sú namaľované trvácnou farbou a nehrozí tak, že ich deti svojimi skúmajúcimi prštekmi vylúpnu. Bábiku Mini Calin Good Night perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu, nie v sušičke bielizne.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • s pyžamom a spacím vakom
  • pre deti od 18 mesiacov
  • modré očká
  • veľkosť 20 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné