Bábika žabička Mini Bath Plouf Frog Corolle s hnedými očami a loďkou 20 cm od 18 mes

Popis produktu

Roztomilá bábika Mini Bath Plouf z dielne francúzskej značky Corolle je pripravená na svoje prvé vodné dobrodružstvo! Prekvapte svoje dieťatko krásnou bábikou v žltej lodičke, ktorú vám ponúkame ako jediný eshop na trhu. Nádherná bábika Mini Bath Plouf pre deti od 18 mesiacov v bielych vzorovaných dupačkách má dôkladne prepracované detaily a vášmu dieťatku bude robiť spoločnosť počas každého kúpania vo vaničke, ale aj na dovolenke. Moderná loďka na vode pláva ako skutočná loď a neponorí sa, takže bábika Corolle vďaka starostlivosti vášho dieťatka zažije naozajstnú plavbu, či už to bude vo vani, v bazéne alebo v mori. S bábikou v lodičke bude každý večerný kúpeľ príjemnejší a deti si ho užijú naplno. Loďka však nie je to jediné, čo si deti zamilujú už na prvý pohľad. Priateľstvo na celý život s bábikou Mini Bath Plouf nadviažu aj vďaka jemnej vanilkovej vôni a neuveriteľne prepracovaným detailom tváričky, ktorá pôsobí veľmi realisticky.

Krásna bábika Mini Bath Plouf s veselou tváričkou má veľkosť 20 cm a na vaše deti sa bude pozerať prenikavými hnedými očkami. Už od prvého momentu si získa srdce vášho dieťatka, ktoré si bude bábiku s radosťou znova a znova brať do náruče. Bábika Corolle má asymetrickú tváričku, presne tak, ako aj ľudia. Jej jemné, mäkké telíčko má charakteristickú vanilkovú vôňu a je vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohladenie. Hra s bábikou Corolle rozvíja detskú fantáziu a kreativitu a približuje ich svetu dospelých. Starostlivosťou o nádhernú bábiku Corolle si deti precvičujú komunikačné schopnosti a spoznávajú vlastné emócie. Bábika Corolle v bielom overale v lodičke je dokonale prispôsobená veku dieťatka a hra s ňou je maximálne bezpečná. Hnedé očká bábiky Mini Bath Plouf, ktoré sú stále žiarivé a veselé, sú namaľované trvácnou farbou a nehrozí tak, že ich deti svojimi skúmajúcimi prštekmi vylúpnu. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte ju na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • so žltou lodičkou
  • pre deti od 18 mesiacov
  • hnedé očká
  • veľkosť 20 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery20 cm
Celková výška20 cm
Hmotnosť363 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné