Plyšová bábika medveď Doll Bear Gaston Classique Filoo Kaloo 35 cm v darčekovej krabici od 0 mes

Popis produktu

Plyšová bábika medveď Gaston Classique z nadčasovej edície Filoo od francúzskej spoločnosti Kaloo je obľúbená hračka pre najmenšie bábätká už od narodenia. Plyšový medveď s výškou 35 cm je v krásnom hnedom farebnom vyhotovení a oblečený je v teplej kožušinke s kapucňou, ktorá ho chráni pred zimou. Mäkučký a hebký Gaston sa stane nerozlučným spoločníkom pre bábätká, na jeho dlhé ruky a nohy dieťa ľahko dosiahne, môže si ho pritúliť a cíti sa s ním komfortne a príjemne. Vďaka elegantnej darčekovej krabici potešíte svojich najbližších pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Filoo predstavuje populárne plyšové hračky v zimnom období - medveďa Gastona a medvedíka čistotného Leona, ktoré sú jemné, hebké a mäkučké k detskej pokožke, ideálne na maznanie detí. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, a tak je pripravená na detské skúmanie a hryzkanie.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška35 cm
Rozmery balenia16*10*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.