Bábika pre bábätká Manon K Tendresse Kaloo 32 cm v hviezdičkových šatách z jemného textilu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Detská bábika Manon K Tendresse od francúzskej spoločnosti Kaloo je vynikajúci darček pre bábätká vďaka svojej kvalite už od narodenia. Čapička v jemnej krémovej farbe s kvetom, štýlová stužka okolo hrdla a biele šatôčky so vzorom hviezdičiek zaujmú dievčatká na prvý pohľad. Prichádza v elegantnom darčekovom balení, je to výborný darček pri akejkoľvek príležitosti. Vysokokvalitný textil, ktorý bol použitý pri výrobe, je jemný k detským rúčkam a pokožke.

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • darčekové balenie
  • v príjemných farbách
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 32 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn

Na zadnej strane bábiky je štítok, na ktorý môžete napísať meno svojho bábätka. Hra s bábikou stimuluje detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa s ňou maznajú a väčšie deti sa snažia s bábikou komunikovať a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Kolekcia Tendresse je novinka výrobcu Kaloo, v ktorej nájdete mäkké, nežné a prítulné bábiky - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Hračky pre bábätká majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Je u nich zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška32 cm
Rozmery balenia20*9*36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné