Bábika v kostýme Líška Mini Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm od 12 mes

Popis produktu

Pripravte svojim deťom od 12 mesiacov prekvapenie v podobe očarujúcej bábiky v kostýme líšky, ktorá v nich prebudí svet fantázie a rozprávkových príbehov. Bábika zo série MiniKiss sa rýchlo stane ich najobľúbenejšou spoločníčkou, ktorú si môžu vziať na výlet, návštevu a večer s ňou môžu spoločne zaspávať. Krásny oranžový kostýmček v kombinácii s usmiatou tváričkou s fúzikmi bude rozveseľovať chlapcov aj dievčatká po dlhé roky. Bábika je pripravená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Líštička má veľkosť 20 cm, je ako stvorená do malých detských rúčok.

Tvárička a ručičky bábiky sú z prvotriedneho plastu, jemného na dotyk a telíčko je z príjemne mäkkého textilu. K líške zo série Animal Doll ponúkame aj bábiky v kostýme srnčeka zajačika, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní.

Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery16*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia35*30*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,18 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné