Bábika handrová Liselie Doll ThreadBear 36 cm z jemnej mäkkej bavlny s čepcom v darčekovom balení

Popis produktu

Handrová bábika Liselie Doll predstavuje ten najkrajší darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Nadčasová bábika je vyrobená z jemnej a mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví odborníci značky ThreadBear Design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou vášho dieťaťa, ktoré s ňou bude rýchlejšie zaspávať a kedykoľvek sa s ňou zahrá. Nádherná bábika Liselie je oblečená v dlhých ružových šatočkách s obrázkom kvetinky a v ružovom pletenom svetríku, takže ihneď zaujme každé dieťa. Bábika má výšku až 36 cm, stane sa ozdobou každej detskej izbičky vďaka nezameniteľnému britskému vzhľadu. Vďaka darčekovej krabici prestavuje skvelé prekvapenie pri akejkoľvek príležitosti.

Štýlová bábika Liselie má jemné hnedé vlásky ozdobené odnímateľnou čepcom s brmbolcami. Rada sa usmieva a vo voľnom čase sa stretáva so svojimi veselými kamarátkami. Pri výrobe bola použitá ručne vyberaná bavlna najvyššej kvality. Tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. S bábikou Liselie dieťa zažije veľa radostných chvíľ, rozvíja si fantáziu a predstavivosť, stará sa o ňu a cíti sa s ňou bezpečne.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály, použité pri výrobe, sú maximálne bezpečné, šetria životné prostredie a spĺňajú prísne kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery36 cm
Celková výška36 cm
Rozmery balenia37*17*9 cm
Hmotnosť260 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.