Bábika Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s hnedými klipkajúcimi očami od 24 mes

Popis produktu

Jedinečná bábika Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle jednoducho miluje zimu a módne trendy! Ako jediný eshop na trhu do náruče vašich detí vložíme prvotriednu bábiku s krásnym menom Lilly, s ktorou deti objavia čaro materstva a krásu starostlivosti o bábätko. Táto výnimočná bábika pre deti od 2 rokov má dôkladne prepracované detaily a deti si ju zamilujú aj vďaka krásnemu oblečeniu a jemnej vanilkovej vôni. Bábika Mon Grand Poupon v nádhernom oblečení so zimným motívom má nádherné hnedé očká, ktoré sa počas spánku zatvárajú a dokonca si cmúľa prst, presne ako skutočné bábätko. Každú hru s touto bábikou Corolle umocnia práve žmurkajúce očká, ktoré sa zatvoria vždy, keď dieťatko uloží bábiku do postieľky. Vaše dieťatko si vďaka prvotriednym materiálom, perfektnému prevedeniu a láskavému výrazu vytvoria s touto bábikou pevné puto, ktoré pretrvá.

Táto prekrásna bábika Lilly Enchanted Winter Mon Grand Poupon s hnedými očamiveľkosť 36 cm a do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka neuveriteľne prepracovaným detailom, jemnej vanilkovej vôni a množstvu doplnkov, ktoré vám značka Corolle prináša. Originálnu bábiku Mon Grand Poupon s motívom zimy môžu deti vďaka bohatému príslušenstvu prezliekať, kŕmiť, uspávať, liečiť či brať na prechádzky. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • hnedé očká a zimný motív
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaVanilla scent
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné