Bábika Lila Chérie Mon Grand Poupon Corolle 42 cm so zvukmi 5 funkciami a modrými klipkajúcimi očami od 24 mes

Popis produktu

Výnimočná bábika Lila Chérie Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle si získa srdce vášho dieťatka od prvého okamihu. Ako jediný eshop na trhu do náruče vášho dieťatka vložíme krásnu bábiku so zvukmi a 5 funkciami, ktoré premenia každú hru s bábikou na jedinečný zážitok. Krásna modrooká bábika Lila Chérie pre deti od 24 mesiacov dokáže vďaka svojim interaktívnym funkciám reagovať na starostlivosť dieťatka a jeho dotyky, takže hra s ňou bude pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko. Bábika s dokonale prepracovanými detailmi a asymetrickou tváričkou bľaboce, keď jej dieťatko raz stlačí ľavú ruku, pri dvoch stlačeniach plače a červená sa. Keď malá mamička či otecko priložia k ústam bábiky cumlík alebo fľašu, bábika sa prisaje a keď jej stlačia bruško, bábika sa rozplače. Bábika Lila Chérie v krásnom ružovom overale s čelenkou má dokonca modré žmurkajúce očká, ktoré sa počas spánku zatvárajú. Každú hru s touto bábikou umocnia aj tri doplnky, ktoré deti využijú počas starostlivosti - podbradník, cumlík a fľaša na mlieko.

Prekrásna bábika Lila Chérie Grand Poupon má veľkosť 42 cm a do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka neuveriteľne prepracovaným detailom, jemnej vanilkovej vôni a množstvu doplnkov, ktoré vám značka Corolle prináša. Originálnu bábiku Mon Grand Poupon môžu deti nielen vďaka bohatému príslušenstvu prezliekať, kŕmiť, uspávať či brať na prechádzky. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábika Corolle funguje na 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Umývajte ju ručne s použitím jemného tekutého mydla a oblečenie perte ručne pri maximálne 40°C.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

 • mäkká a ľahká bábika
 • so zvukmi a 5 funkciami
 • 3 doplnky
 • modré oči
 • jemná vanilková vôňa
 • pre deti od 24 mesiacov
 • veľkosť 42 cm
 • detaily prispôsobené veku detí
 • ručné pranie pri maximálne 40°C
 • nádherný francúzsky dizajn
 • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška42 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included / Vanilla scent
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.