Bábika Les Pipelettes Jolijou 25 cm z jemného textilu 4 rôzne modely od 5 rokov

Popis produktu

Každá bábika Jolijou je hrdinka, presne ako jej hrdá malá majiteľka. Textilná bábika Les Pipelettes pochádzajúca z francúzskej rodiny bábik Jolijou už na prvý pohľad očarí každé dieťa. Štýlová bábika Jolijou je najlepšia kamarátka každej slečny, s ktorou bude tráviť každú voľnú minútu. Každá bábika Les Pipelettes má oblečené rozkošné šaty a nechýba jej ani veselý účes. Bábika Les Pipelettes je vysoká 25 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je hebký k citlivej detskej pokožke.

Okúzľujúca bábika Les Pipelettes od Jolijou je vhodná pre deti od 5 do 8 rokov a už od prvého momentu sa stane najlepšou priateľkou každého dieťatka. K textilnej bábike Jolijou sa môžu deti kedykoľvek pritúliť a budú s ňou prežívať nádherné zážitky počas celého detstva. Štýlová bábika Les Pipelettes Jolijou vnesie do života vášho dieťatka radosť, lásku, ale aj tanec a hudbu. Každá bábika Jolijou totiž žije vo svojej vlastnej bublinke naplnenej fantáziou, kam vtiahne aj vaše deti. V ponuke máme rôzne druhy bábik. Uvedená cena je za jednu bábiku, pri objednávke uveďte do poznámky, o ktorú máte záujem.

Nová francúzska značka Jolijou prináša na trh roztomilé a štýlové bábiky, vďaka ktorým si vaše deti budú užívať každú sekundu detstva naozaj naplno. Poslaním značky Jolijou je vytvoriť, uchovať a ochrániť krehkú bublinu zvanú detstvo, ktorá dievčatá aj chlapcov udrží ďaleko od zhonu a stresu každodenného života dospelých. Každá bábika Jolijou vnesie do života dieťatka radosť, bezstarostnosť a naplnenie. Vďaka hračkám francúzskej značky Jolijou bude život vašich detí sladký, hravý a plný fantázie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Celková výška25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.