Bábika v kostýme Srnček Animal Doll MiniKiss Smoby 27 cm so zvukom od 12 mes

Popis produktu

S rozprávkovým srnčekom so zvukovou funkciou si deti od 12 mesiacov môžu vymýšľať vlastné príbehy so zvieratkami. Bábika zo série MiniKiss sa tak rýchlo ich nerozlučným spoločníkom, ktorého si môžu vziať na výlet, návštevu a večer s ňou môžu zaspávať. Nádherné hnedé odtiene kostýmu v kombinácii s usmiatou tváričkou s bielymi bodkami bude rozveseľovať detičky po dlhé roky. Deti budú mať veľkú radosť, keď bábika pri stlačení bruška vydá zvuk bozku. Je ako stvorená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, ako dlho si budú želať.

Tvárička bábiky je z kvalitného plastu, jemného na dotyk a telíčko je v príjemne mäkkom textile. K srnčekovi zo série Animal Doll máme v ponuke ešte bábiku v kostýme líšky zajačika, s ktorými vytvorí nerozlučnú trojicu. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní. Súčasťou sú aj baterky 3 x LR44.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.