Bábika pre bábätká Jade K Tendresse Kaloo 25 cm v srdiečkových šatách z jemného textilu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Detská bábika Jade K Tendresse od francúzskej spoločnosti Kaloo je nádherná bábika pre bábätká, ktorá je vďaka vysokej kvalite vhodná pre deti už od narodenia. Krásna červená čiapočka s kvetom, štýlová stužka okolo hrdla a biele šatôčky so srdiečkovým vzorom zaujmú dievčatká na prvý pohľad. Prichádza v elegantnom darčekovom balení, je to výborný darček pri akejkoľvek príležitosti. Vysokokvalitný textil, ktorý bol použitý pri výrobe, je jemný k detským rúčkam a pokožke.

Vlastnosti

  • mäkká bábika z jemného textilu
  • darčekové balenie
  • v príjemných farbách
  • nadčasový dizajn
  • veľkosť 25 cm
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn

Na zadnej strane bábiky je štítok, na ktorý môžete napísať meno svojho bábätka. Hra s bábikou stimuluje detskú predstavivosť a kreativitu. Malé deti sa s ňou maznajú a väčšie deti sa snažia s bábikou komunikovať a tak začínajú rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Kolekcia Tendresse je novinka výrobcu Kaloo, v ktorej nájdete mäkké, nežné a prítulné bábiky - jednoducho ideálne bábiky pre všetky deti s potrebou nehy a lásky.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné hračky pre najmenšie deti vhodné už od narodenia. Hračky pre bábätká majú jedinečný dizajn a originálne prevedenie, ktoré milujú deti i rodičia. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá. Je u nich zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška25 cm
Rozmery balenia16*8*29 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné