Bábika Iris Rainbow Dolls Corolle s hodvábnymi vlasmi a vanilkou fialová 38 cm od 3 rokov

Popis produktu

Zoznámte sa s Iris, veselou bábikou z rodiny Corolle, ktorá žije vysoko nad oblakmi, vo svete plnom kúzel a zábavy. Vo svete, v ktorom jednorožce šantia na poliach plných cukrovej vaty a bábiky sa šmýkajú na dúhe! Iris je obrovskou milovníčkou zvieratiek a svoj život zasvätila starostlivosti o ne. Zo všetkého najviac je oddaná jednorožcom, ktoré žijú nad oblakmi spolu s bábikami Rainbow Dolls. Hnedooká Iris rada sníva a často si predstavuje, že žije vo vymyslenom svete, kde je skutočnou hrdinkou. Počas noci rada pozoruje svetlá hviezd a cez deň občas nenápadne na chrbte jednorožca pricvála až na Zem. Určite si to všimnete, pretože práve vtedy vzniká dúha! S bábikou Iris o zábavu určite núdza nebude.

Bábika Iris s prekrásnymi fialovými vlasmi vyrástla vo svete dúhy do výšky 38 cm a jej osobnosť je naozaj temperamentná, o čom svedčia aj jej veselé šaty a hravý účes. Hnedooká Iris je oblečená v rozkošných fialových šatičkách s trendy potlačou, ktorú tvoria dúhy a jednorožce. Nechýba jej ani svetloružové bodkované tričko a čižmičky v rovnakej farbe. Do očí však deťom ako prvé určite udrú pastelové fialové vlasy zviazané do konského chvosta, ktoré môžu kedykoľvek rozpustiť a vytvoriť Iris iný zábavný účes.

Jedinečná bábika Iris Rainbow Doll Corolle určená pre deti od 3 rokov má telíčko mäkké a ľahké ako cukrová vata, ktorou je obklopená. Jej dlhé ruky a nohy deťom umožňujú postaviť bábiku do akejkoľvek polohy, takže Iris môže sedieť s prekríženými nohami alebo kráčať. Originalita bábiky Iris sa odzrkadľuje aj na jej tváričke. Prenikavé hnedé oči a výrazné pehy robia z bábiky Corolle jedinečnú osobnosť, s ktorou si vaše dieťatko bude rozumieť od prvej chvíle. Samozrejmosťou je aj jemná, nevtieravá vôňa vanilky, ktorá ešte umocňuje čarovný a rozprávkový pocit z bábiky Iris. Výnimočná bábika Iris je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk aj pohladenie a deťom prinesie ničím nerušenú hru.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko.

Vlastnosti

  • jedinečná bábika Rainbow Dolls
  • fialové vlasy a hnedé oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 38 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Celková výška38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.