Bábika handrová Marty Rag Doll ThreadBear 35 cm z jemnej mäkkej bavlny s hnedými copmi

Popis produktu

Handrová bábika Marty Rag Doll sa zapáči všetkým deťom a najmä dievčatkám už od 3 rokov. Elegantná bábika je vyrobená z jemnej a mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví odborníci značky ThreadBear design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou vášho dieťaťa, ktoré s ňou bude rýchlejšie zaspávať a kedykoľvek sa s ňou zahrá. Príjemné ružové farby na bábike pôsobia upokojujúco, vytvára útulnú atmosféru. Bábika má výšku až 35 cm, stane sa ozdobou každej detskej izbičky vďaka nezameniteľnému britskému vzhľadu.

Bábika Marty má našuchorené hnedé vlásky v dvoch copoch a na tvári vždy veselý úsmev. Je veľmi nezbedná, rada žartuje a ihneď sa s každým skamaráti. Dievčatká budú nadšené jej štýlovým oblečením - ružový svetrík s bielymi volánikmi a nádherné kvetinové šaty si očaria na prvý pohľad. Pri výrobe bola použitá ručne vyberaná bavlna najvyššej kvality, oblečenie je odnímateľné.

Tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. S bábikou Marty dieťa zažije veľa radostných chvíľ, rozvíja si fantáziu a predstavivosť, stará sa o ňu a cíti sa s ňou bezpečne.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály, použité pri výrobe, sú maximálne bezpečné, šetria životné prostredie a spĺňajú prísne kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery35*13*11 cm
Celková výška35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,14 kg
NoteMaterial: 100% cotton
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné