Bábika handrová Alma Rag Doll ThreadBear 35 cm z jemnej mäkkej bavlny so zapletenými hnedými vláskami

Popis produktu

Handrová bábika Alma Rag Doll predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Nádherná bábika je vyrobená z jemnej a mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví návrhári značky ThreadBear design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou vášho dieťaťa, ktoré s ňou bude rýchlejšie zaspávať a kedykoľvek sa s ňou zahrá. Poskytuje deťom komfort a vytvára útulnú atmosféru aj vďaka jemnému šedému vyhotoveniu. Bábika má výšku až 35 cm, stane sa ozdobou každej detskej izbičky vďaka nezameniteľnému britskému vzhľadu.

Bábika Alma má dlhé hnedé vlásky zapletené do vrkočov, hlavičku jej zdobí ružová čelenka. Pôsobí nežným a šibalským dojmom, má rada dobrodružstvá a najmä lezenie po stromoch. Elegantné šedé šaty zdobí nádherná kvetinová výšivka, pod nimi má aj praktickú bielu spodničku. Pri výrobe bola použitá ručne vyberaná bavlna najvyššej kvality, oblečenie je odnímateľné. 

Tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. S bábikou Almou dieťa zažije veľa radostných chvíľ, rozvíja si fantáziu a predstavivosť, stará sa o ňu a cíti sa s ňou bezpečne.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály, použité pri výrobe, sú maximálne bezpečné, šetria životné prostredie a spĺňajú prísne kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery35*13*11 cm
Celková výška35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,14 kg
NoteMaterial: 100% cotton
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné