Bábika Gaby ide do škôlky Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s hnedými klipkajúcimi očami a 5 doplnkov od 24 mes

Popis produktu

Škôlka už otvára svoje brány, je čas ísť! Krásna bábika Gaby Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle ide po prvýkrát do školy a vaše dieťatko ju bude sprevádzať. Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme krásnou bábikou Corolle s dokonale prepracovanými detailmi, jemnou vanilkovou vôňou a obrovským množstvom príslušenstva. Rozkošná hnedooká bábika pre deti od 2 rokov je oblečená v štýlovom džínsovom overale a tričku s detailmi pandičiek. Ako správnej škôlkarke jej nechýba ani roztomilý batôžtek s nádherným vzorom, mäkučká deka, cumlík a niečo na desiatu - sušienka a jablkový džús. Všetky doplnky si môže bábika Gaby zbaliť do ruksaka a vydať sa do škôlky. Tam počas obedňajšieho spánku zažmúri svoje klipkajúce hnedé očká a pritúli sa k dieťatku, s ktorým si už od prvého momentu vytvorí puto na celý život.

Krásna bábika Gaby Mon Grand Poupon od Corolle má veľkosť 36 cm a je dokonale prispôsobená deťom od dvoch rokov. Vďaka svojej veľkosti, mäkkému telíčku a nádhernej vanilkovej vôni padne do náruče vášho dieťatka ako uliata. Prvé dni v škôlke zvládne vaše dieťatko v spoločnosti bábiky-škôlkarky Gaby bez plaču, no úžasne sa s ňou zabaví aj doma, kde môže bábike vymýšľať rôzne aktivity, kŕmiť ju, prezliekať či uspávať. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • hnedé očká
  • 5 doplnkov do škôlky
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteVanilla scent
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.