Bábika Eloise Pink ide do postieľky Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrými klipkajúcimi očami a 4 doplnky od 24 mes

Popis produktu

Prichádza čas na sladučký spánok! Krásna bábika Eloise Pink z dielne francúzskej značky Corolle je pripravená vypočuť si rozprávku na dobrú noc od vášho dieťatka. Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme krásnou bábikou Corolle s dokonale prepracovanými detailmi, jemnou vanilkovou vôňou a obrovským množstvom príslušenstva. Rozkošná modrooká bábika pre deti od 2 rokov je oblečená v nádhernom ružovom pyžamku s krásnymi detailmi, v ktorom bude zaspávať ako v bavlnke. Bábika Eloise si k vám domov prinesie 4 doplnky, ktoré jej pomôžu sladko zaspať - zubnú kefku a zubnú pastu na večernú hygienu, mäkučkú deku a ilustrovanú knihu, ktorá deťom pomôže bábiku správne uložiť do postieľky. Tam bábika Eloise zažmúri svoje klipkajúce modré očká a pritúli sa k dieťatku, s ktorým si už od prvého momentu vytvorí puto na celý život.

Krásna bábika Eloise od Corolle má veľkosť 36 cm a je dokonale prispôsobená deťom od dvoch rokov. Vďaka svojej veľkosti, mäkkému telíčku a nádhernej vanilkovej vôni padne do náruče vášho dieťatka ako uliata. Deti si vďaka bábike Eloise osvoja večernú rutinu a do postele sa budú ukladať spolu so svojou novou bábikou. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • modré očká
  • 4 doplnky
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteVanilla scent
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.