Bábika Celeste Rainbow Dolls Corolle s hodvábnymi vlasmi a vanilkou žltá 38 cm od 3 rokov

Popis produktu

Zoznámte sa s Celeste, veselou bábikou z rodiny Corolle, ktorá žije vysoko nad oblakmi, vo svete plnom kúzel a zábavy. Vo svete, v ktorom jednorožce šantia na poliach plných cukrovej vaty a bábiky sa šmýkajú na dúhe! Bábika Celeste má stále dobrú náladu, ktorú prenesie aj na vaše deti. Zo všetkého najradšej sa hrá so svetlom svojej obľúbenej hviezdy, ktorému vždy vytvorí dieru v oblakoch (ale len vtedy, keď sa nepozerá Nephelie) a dovolí mu zasvietiť až na Zem. Celeste miluje vymýšľať nové farby, ktorými sa obklopuje. Jej nekonečný optimizmus je nákazlivý a vaše deti naučí, že všetko je možné.

Bábika Celeste s prekrásnymi žltými vlasmi vyrástla vo svete dúhy do výšky 38 cm a jej osobnosť je naozaj temperamentná, o čom svedčia aj jej veselé šaty a hravý účes. Zelenooká Celeste je oblečená v rozkošných žltých šatičkách s trendy potlačou, ktorú tvoria dúhy a jednorožce. Nechýba jej ani ružové bodkované tričko a pohodlné ružové čižmičky. Do očí však deťom ako prvé určite udrú výrazné žlté copy, ktoré môžu kedykoľvek rozpustiť a vytvoriť Celeste iný zábavný účes.

Jedinečná bábika Celeste Rainbow Doll Corolle určená pre deti od 3 rokov má telíčko mäkké a ľahké ako cukrová vata, ktorou je obklopená. Jej dlhé ruky a nohy deťom umožňujú postaviť bábiku do akejkoľvek polohy, takže Celeste môže sedieť s prekríženými nohami alebo kráčať. Originalita bábiky Celeste sa odzrkadľuje aj na jej tváričke. Prenikavé zelené oči a výrazné pehy robia z bábiky Corolle jedinečnú osobnosť, s ktorou si vaše dieťatko bude rozumieť od prvej chvíle. Samozrejmosťou je aj jemná, nevtieravá vôňa vanilky, ktorá ešte umocňuje čarovný a rozprávkový pocit z bábiky Celeste. Výnimočná bábika Celeste je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk aj pohladenie a deťom prinesie ničím nerušenú hru.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko.

Vlastnosti

  • jedinečná bábika Rainbow Dolls
  • žlté vlasy a zelené oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 38 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Celková výška38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné