Bábika Céléna Rainbow Dolls Corolle s hodvábnymi vlasmi a vanilkou cyklaménová 38 cm

Popis produktu

Zoznámte sa so Célénou, veselou bábikou z rodiny Corolle, ktorá žije vysoko nad oblakmi, vo svete plnom kúzel a zábavy. Vo svete, v ktorom jednorožce šantia na poliach plných cukrovej vaty a bábiky sa šmýkajú na dúhe! Bábika Céléna má stále dobrú náladu, ktorú prenesie aj na vaše deti. Zo všetkého najradšej hrá na hudobné nástroje, pretože hudba je jej život. Vysoko nad oblakmi jej patrí povesť rockerky, ktorá sa ani na krok nepohne bez svojej elektrickej gitary. Céléna  je pripravená kedykoľvek zorganizovať koncert na obláčikoch medzi hviezdami a dúhami a vaše dieťatko môže stáť v prvom rade.

Bábika Céléna s prekrásnymi cyklaménovými vlasmi vlasmi vyrástla vo svete dúhy do výšky 38 cm a jej osobnosť je naozaj jedinečná, o čom svedčia aj jej veselé šaty a hravý účes. Hnedooká Céléna je oblečená v rozkošných žltých šatičkách so štýlovým vzorom, ktorý tvoria dúhy a jednorožce. Nechýba jej ani ružové bodkované tričko a pohodlné ružové čižmičky. Do očí však deťom ako prvé určite udrú výrazné cyklaménovo ružové vlasy, ktoré môžu kedykoľvek rozpustiť a vytvoriť Céléne iný zábavný účes.

Jedinečná bábika Céléna Rainbow Doll Corolle určená pre deti od 3 rokov má telíčko mäkké a ľahké ako cukrová vata, ktorou je obklopená. Jej dlhé ruky a nohy deťom umožňujú postaviť bábiku do akejkoľvek polohy, takže Céléna môže sedieť s prekríženými nohami alebo kráčať. Originalita bábiky Céléne sa odzrkadľuje aj na jej tváričke. Prenikavé hnedé oči robia z bábiky Corolle jedinečnú osobnosť, s ktorou si vaše dieťatko bude rozumieť od prvej chvíle. Samozrejmosťou je aj jemná, nevtieravá vôňa vanilky, ktorá ešte umocňuje čarovný a rozprávkový pocit z bábiky Céléne. Výnimočná bábika Céléna je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk aj pohladenie a deťom prinesie ničím nerušenú hru.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko.

Vlastnosti

  • jedinečná bábika Rainbow Dolls
  • cyklaménové vlasy a hnedé oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 38 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška38 cm
Rozmery balenia16*40*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,28 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.