Bábika kvetinková Capucine Florolle Ma Premiere Poupée Corolle s hnedými očami 32 cm tmavovláska od 18 mes

Popis produktu

Zoznámte sa s najnovšou členkou Corolle rodiny! Jedinečná bábika Capucine Florolle Ma Premiere Poupée sa nevie dočkať zoznámenia s vaším dieťatkom. Ako jediný eshop na trhu do náruče detí vložíme krásnu bábiku Capucine s tmavými vlasmi a veselými hnedými očami, ktorá sa už od prvého momentu stane ich najlepšou priateľkou. Jedinečná bábika s dokonale prepracovanými detailmi a vanilkovou vôňou pre deti od 18 mesiacov má mäkké telíčko, je oblečená v krásnych vzorovaných šatách už čaká len na to, kedy si ju vaše dieťatko privinie k sebe a postará sa o ňu. Každú hru s touto bábikou umocní asymetrická tvárička, tmavé vlásky a hnedé očká. S bábikou Capucine Florolle Ma Premiere Poupée sa môžu deti už od útleho veku hrať na rodičov, bábiku môžu kŕmiť, prebaľovať či uspávať.

Prekrásna bábika Capucine Florolle Ma Premiere Poupée má veľkosť 32 cm a do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka neuveriteľne prepracovaným detailom, jemnej vanilkovej vôni a množstvu doplnkov, ktoré vám značka Corolle prináša. Originálnu bábiku Ma Premier Poupée môžu deti prezliekať, česať, kŕmiť, uspávať či brať na prechádzky. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle umývajte ručne s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • čierne vlasy a hnedé oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti 18 mesiacov
  • veľkosť 32 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška32 cm
Rozmery balenia11*20*34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,59 kg
NoteVanilla scent
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné