Bábika Bébé Chéri na obliekanie Mon Grand Poupon Corolle s modrými klipkajúcimi očami 52 cm od 24 mes

Popis produktu

Ikonická bábika Bébé Chéri z dielne francúzskej značky Corolle sa od prvého momentu stane najlepšou priateľkou vášho dieťatka. Ako jediný eshop na trhu do náruče vašich detí vložíme jedinečnú bábiku Bébé Chéri, ktorá po prvýkrát uzrela svetlo sveta v roku 1980 a stala sa tak vôbec prvou bábikou tejto prestížnej značky. Táto výnimočná bábika vo veľkosti novorodenca je určená pre deti od 2 rokov a má dôkladne prepracované detaily. Deti si ju zamilujú aj vďaka jemnej vanilkovej vôni a perfektnej veľkosti. Práve veľkosť je to, čo deti na mäkučkej bábike Bébé Cheri upúta. Bábika vysoká 52 cm deťom umožní obliekať jej šaty skutočného bábätka! Každú hru s touto bábikou Corolle tak umocní obliekanie vlastných šiat, z ktorých už dieťatko vyrástlo či šiat mladšieho súrodenca. Deti si však zamilujú aj modré žmurkajúce očká, ktoré sa zatvoria vždy, keď dieťatko uloží bábiku do postieľky. Vaše dieťatko si vďaka prvotriednym materiálom, perfektnému prevedeniu a láskavému výrazu vytvoria s touto bábikou pevné puto, ktoré pretrvá.

Táto legendárna bábika Bébé Chéri s veľkosťou 52 cm a modrými očkami padne do náruče vášho dieťatka ako uliata. Starostlivosť o ňu bude vďaka prvotriednemu spracovaniu a nádhernej vôni pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko. Bábike Bébé Chéri budú deti obliekať vlastné šaty či oblečenie pre bábätká vo veku 3 mesiacov, z ktorého už vyrástli. Hra s bábikou vo veľkosti novorodenca bude vďaka týmto vlastnostiam nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo nových zážitkov. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • vhodná na obliekanie detských šiat
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • modré očká
  • veľkosť novorodenca 52 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška52 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.