Bábika Bébé Calin Loving & Melodies Features Corolle interaktívna so 4 zvukmi a 3 melódiami hnedé klipkajúce oči 30 cm od 18 mes

Popis produktu

Jedinečná bábika Bébé Calin Loving & Melodies Features z dielne francúzskej značky Corolle je nádherná interaktívna bábika, ktorá vaše deti poteší prvými slovami a krásnymi melódiami. Ako jediný eshop na trhu do náruče vášho dieťatka prinášame túto výnimočnú bábiku s vanilkovou vôňou, ktorá vie rozprávať, vydáva 4 zvuky a 3 krásne melódie. Bábika v ružovom pyžamku s nádherným francúzskym dizajnom má neuveriteľne prepracované detaily a detičky od 18 mesiacov poteší slovami mama a papa, ale tiež krásnym smiechom, zvukom božteka a melódiami, ktoré deti zabavia aj upokoja. Interaktívne funkcie sú doplnené asymetrickou tváričkou bábiky, ktorá vďaka tomuto jedinečnému spracovaniu pôsobí ľudsky a sympaticky. Veselé hnedé očká bábiky Corolle vyzerajú ako živé a počas spánku sa zatvárajú, takže hra s bábikou bude deťom pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko. Vaše dieťatko si vďaka prvotriednym materiálom, perfektnému prevedeniu a láskavému výrazu vytvoria s touto bábikou pevné puto, ktoré pretrvá.

Krásna bábika Bébé Calin so zvukmi a melódiami má veľkosť 30 cm, vďaka čomu dokonale padne do náruče vášho dieťatka, ktoré ju môže okamžite objímať a starať sa o ňu. Nezabudnuteľná hra s bábikou sa začína stlačením jej mäkkého bruška, ktoré aktivuje jednu z mnohých funkcií bábiky. Bábika Bébé Calin s hnedými očkami a jemnou vôňou vanilky je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si precvičujú jemnú motoriku i komunikačné schopnosti. Prostredníctvom hry s bábikou Bébé Calin sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Pod krásnym dizajnovým oblečením bábiky sa nachádza praktické vrecúško s odnímateľným elektronickým zariadením, takže bábiku môžete aj prať, či vymeniť batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Bábiku Bébé Calin Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla a sušte na vzduchu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • vydáva 4 zvuky a 3 melódie
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 18 mesiacov
  • hnedé očká
  • veľkosť 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AG13/LR44 / Vanilla scent
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.