Bábika Baby Nurse Sweet Smoby 32 cm 4 druhy od 24 mes

Popis produktu

Detská bábika Baby Nurse je skvelou hračkou pre každé dieťa vhodná od 2 rokov. výšku 32 cm. Detská bábika Baby Nurse od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby krásnu milú tváričku a je vyhotovená v 4 druhoch. Bábika sa dá prezliekať jednoduchým spôsobom, a dieťa to zvládne úplne samo. Náhradné oblečenie sa dá dokúpiť. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú.

Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika Baby Nurse Sweet je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Kŕmia ju, kúpu, liečia, uspávajú a prezliekajú. K bábike sa dá dokúpiť množstvo doplnkov, aby bola starostlivosť o ňu dokonalou. Cena je za 1 bábiku.

Na výber sú:

  • A: Detská bábika v ružových šatôčkach s bielymi dupačkami a modrou čiapočkou.
  • B: Tmavšia bábika pre deti v bielom dvojdielnom komplete s modrým golierom a čiapočkou.
  • C: Krásna bábika pre deti v dvojdielnom bielom komplete s ružovým bolerom a modrou čiapočkou.
  • D: Detská bábika v dvojdielnom komplete modrej farby s modrou čiapočkou a bielym golierom.
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia18*11*34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,55 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.