Bábika v kostýme zvieratká Animal Doll Minikiss Smoby 27 cm so zvukom 3 druhy Líška Zajac Srnček od 12 mes

Popis produktu

Bábika Animal Doll z populárnej série MiniKiss od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná detská bábika preoblečená za líškuzajaca a srnku, ktoré dokážu vydávať zvuky. Obľúbia si ich všetky deti od 12 mesiacov, ktorým sa zapáčia originálne farebné kostýmy na prvý pohľad. Zvieratká majú v sebe zabudovaný elektronický modul, vďaka ktorému po stlačení bruška vydávajú zvuk bozku. Sú ako stvorené na objímanie, túlenie sa a deti ich môžu stláčať, ako dlho si budú želať. Sada obsahuje 3 bábiky v kostýmoch zvieratiek.

S rozprávkovým zvieratkom si budú môcť vymýšľať príbehy a príhody v lese, rozvíjať si svoju fantáziu predstavivosť. Stane sa ich obľúbeným spoločníkom, ktorého si môžu vziať na výlet, návštevu a večer s ním môžu zaspávať. Hra s bábikou učí deti zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní. Bábiky majú výšku 27 cm a súčasťou balenia sú aj batérie 3 x LR44 1,5V.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.