Bábika Ambre s ryšavými vlasmi Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s hnedými klipkajúcimi očami a hrebeňom od 3 rokov

Popis produktu

Nádherná dlhovlasá bábika Ambre Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle sa nevie dočkať zoznámenia s vaším dieťatkom. Ako jediný eshop na trhu do náruče detí vložíme krásnu bábiku Ambre s dlhými ryšavými vlasmi a prenikavými hnedými očami, ktorá sa už od prvého momentu stane ich najlepšou priateľkou. Jedinečná bábika s dokonale prepracovanými detailmi a vanilkovou vôňou pre deti od 3 rokov je oblečená v svetloružových šatách s krásnym dizajnom a nechýbajú jej ani nádherné doplnky - čelenka, topánočky a hrebeň, bez ktorého sa nepohne ani na krok. Práve vďaka nemu bude starostlivosť o dlhé, husté vlasy bábiky Ambre zaujímavejšia a plná nových podnetov. Vlásky bábiky sa ľahko rozčesávajú a vaše dieťatko môže byť dvorným kaderníkom bábiky. Každú hru s touto bábikou však umocnia aj asymetrická tvárička s pehami a hnedé žmurkajúce očká, ktoré sa zatvoria vždy, keď si bábika ľahne na chrbát.

Prekrásna ryšavá bábika Ambre Mon Grand Poupon má veľkosť 36 cm a do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka neuveriteľne prepracovaným detailom, jemnej vanilkovej vôni a množstvu doplnkov, ktoré vám značka Corolle prináša. Originálnu bábiku Mon Grand Poupon môžu deti nielen vďaka jej hrebienku, ale aj vďaka bohatému príslušenstvu česať, prezliekať, kŕmiť, uspávať či brať na prechádzky. Bábika Corolle je dokonale prispôsobená veku dieťatka po všetkých stránkach. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle umývajte ručne s použitím jemného tekutého mydla a oblečenie perte ručne pri maximálne 40°C.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • s hrebeňom pre bábiku
  • ryšavé vlasy a hnedé oči
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 3 rokov
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška36 cm
Rozmery balenia15*24*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,96 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.