Autosedačka RC2 Car Seat Red Castle skupina 0, čierna s fusakom, slnečníkom a doplnkami od 0 mesiacov

Popis produktu

Autosedačka Red Castle je originálny a kvalitný doplnok, ktorý ocenia rodičia, ktorý často cestujú autom a chcú dopriať svojmu bábätku už od narodenia pohodlie a maximálnu bezpečnosť. Tento vynikajúci doplnok využijú detičky v aute až do hmotnosti 5 kg. Nastaviteľné sedadlo ponúka 4 rôzne polohy, prispôsobuje sa potrebám dieťaťa, takže sa počas dlhých jázd bude cítiť pohodlne. 3-bodový bezpečnostný pás s výškovo nastaviteľnými popruhmi sa spoľahlivo postará o bezpečnosť dieťaťa. Autosedačka je spevnená na úrovni hlavy a bedier, pre optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a na jej vnútornej strane sa nachádzajú bočné vankúšiky. Inštalácia autosedačky je povolená aj na prednom sedadle (s deaktivovaným airbagom) alebo klasicky na zadnom sedadle.

Základňa ISOFIX

Pre jednoduchšiu montáž máte možnosť využiť aj základňu ISOFIX. Je to štandardizovaný systém pre uchytenie detskej autosedačky. Kotviace body ISOFIX sú integrované v konštrukcii vozidla, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo pripája samotná základňa ISOFIX, do ktorej sa vkladá autosedačka. Ponúka pre dieťa najvyššiu možnú ochranu, vďaka pevnejšiemu a bezpečnejšiemu uchyteniu. Samozrejme, autosedačka sa dá pripojiť priamo na sedadle auta aj bez tohto systému s pomocou bezpečnostného pásu. Systém ISOFIXje podporovaný vo väčšine nových vozidiel, odporúčame zistiť, či ho má vo výbave aj váš model automobilu.

Hmotnostné kategórie a poloha operadla v aute:

 • poloha ležmo, do 5 kg (pre použitie v aute s bezpečnostným pásom alebo bez Isofix)
 • mierne naklonené operadlo, do 5 kg (pre použitie v aute so systémom Isofix alebo bezpečnostným pásom)
 • stredne naklonené operadlo, do 5 kg (iba so systémom Isofix)
 • klasická, vzpriamená poloha, od 5 do 10 kg (pre použitie v aute s bezpečnostným pásom, bez systému Isofix)

Kombinovateľná s kočíkom

Ďalšou výhodou autosedačky je jej kompatibilita s kočíkmi radu CityLink® IIEvolutwin® od Red Castle (dodávaná vrátane konzol na uchytenie). Rovnako ako v aute, aj na kočíku ponúka autosedačka možnosť nastavenia polohy, v prípade, že dieťa zaspí, tak ľahko nastavíte sedačku na polohu ležmo. Keď sa dieťa zobudí, sedačku nastavíte naspäť do pôvodnej polohy. Multifunkčná autosedačka teda ponúka viacero spôsobov jej využitia a je dodávaná spolu so sklápacou strieškouzástenou slnečníkom. Rukoväť na autosedačke je hliníková sa dá použiť v 3 polohách: automobilová doprava, prenášanie bábätka alebo do kočíka. Nosnosť autosedačky, v kombinácii s kočíkom je 9 kg

Dĺžka autosedačky v polohe ležmo je 75 cm, so nakloneným operadlom v klasickej polohe je dĺžka 57 cm. Váha autosedačky je 4,6 kg (bez zásteny a striešky). Pršiplášť k autosedačke a upevňovací systém Isofix sú predávané samostatne, nie sú súčasťou dodávky. Upozornenie: dĺžka bezpečnostného pásu v aute závisí od modelu auta. Oporúčame si overiť, či je autosedačka vhodná pre vaše vozidlo. Autosedačka spĺňa európsky bezpečnostný štandard ECE R-44/04. 

Výhody

 • multifunkčná autosedačka
 • využiteľná do auta, do kočíka, aj ako nosidlo
 • kvalitná a bezpečná
 • spĺňa európsky bezpečnostný štandard
 • polohovateľná
 • nízka váha - iba 4,6 kg
 • elegantný dizajn
 • súčasťou je slnečník, fusak a rôzne doplnky
 • vhodná už od narodenia

O Red Castle

Francúzska značka Red Castle prináša rodičom a deťom inovatívne produkty, ktoré sú vyrobené z eko-friendly materiálov a neobsahujú žiadne ťažké kovy či škodlivé farbivá. Dizajnéri značky Red Castle si zakladajú na modernom dizajne, no ešte dôležitejšia je pre nich prvotriedna kvalita a bezpečnosť detí, preto produkty Red Castle spĺňajú najvyššie kritériá kvality, ktoré pravidelne kontrolujú nezávislé laboratóriá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka57 - 75 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Hmotnosť4,6 kg
Nosnosťup to 5 kg
NoteSafety standard: ECE R44-04
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.