Autosedačka Baby Doll Carrier Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 3 rokov

Popis produktu

Si pripravená na cesty, bábika? Krásna autosedačka Baby Doll Carrier pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle prinesie bábike i dieťatku množstvo zážitkov z ciest. Ako jediný eshop na trhu uložíme milovanú bábiku vášho dieťatka do pohodlnej autosedačky, vďaka ktorej bude mať bábiku Corolle vždy nablízku. Autosedačka-vajíčko pre deti od 3 rokov má nádherný francúzsky dizajn a vyznačuje sa prvotriednymi materiálmi a jedinečným prevedením. Autosedačka na cesty s dokonale prepracovanými detailmi je ako stvorená pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm. Praktický držiak sedačky do auta zabezpečí stabilitu, keď je postieľka položená v aute či na zemi a zároveň ju môžu deti pohodlne niesť v rukách. Autosedačka so stabilným a pevným základom má poťah s krásnou detskou potlačou a bábike prinesie pohodlie na cestách i doma.

Do detailov prepracovaná autosedačka Baby Doll Carrier pre bábiku Corolle je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • autosedačka pre bábiku
  • s praktickým držiakom-stojanom
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...