Autosedačka so strieškou Casual Play Sono Fix Car Seat Black Red Castle polohovateľná s 3-bodovým bezpečnostným pásom UV filter od 0 mes

Popis produktu

Autosedačka so strieškou Casual Play Sono Fix Car Seat Black od  Red Castle je originálny a kvalitný doplnok, ktorý ocenia rodičia, ktorý často cestujú autom a chcú dopriať svojmu bábätku už od narodenia pohodlie a maximálnu bezpečnosť. Tento vynikajúci doplnok využijú detičky v aute až do hmotnosti 13 kg. Nastaviteľné sedadlo ponúka rôzne polohy, prispôsobuje sa potrebám dieťaťa, takže sa počas dlhých jázd bude cítiť pohodlne. 3-bodový bezpečnostný pás s popruhmi nastaviteľnými do dvoch výšok sa spoľahlivo postará o bezpečnosť dieťaťa. Autosedačka kategórie 0+ je spevnená na úrovni hlavy a bedier, pre optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a na jej vnútornej strane sa nachádzajú bočné vankúšiky. Inštalácia autosedačky je povolená aj na prednom sedadle (s deaktivovaným airbagom) alebo klasicky na zadnom sedadle.

Základňa SONO Isofix

Pre jednoduchšiu montáž máte možnosť využiť aj základňu SONO Isofix. Je to štandardizovaný systém pre uchytenie detskej autosedačky. Kotviace body SONO Isofix sú integrované v konštrukcii vozidla, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo pripája samotná základňa SONO Isofix, do ktorej sa vkladá autosedačka. Ukotvenie pomocou systému SONO Isofix je omnoho bezpečnejšie ako upevnenie autosedačky s použitím bezpečnostného pásu. Ponúka dieťatku najvyššiu možnú ochranu, vďaka pevnejšiemu a bezpečnejšiemu uchyteniu. Samozrejme, autosedačka sa dá pripojiť priamo na sedadle auta aj bez tohto systému s pomocou bezpečnostného pásu. Systém SONO Isofix je podporovaný vo väčšine nových vozidiel, odporúčame zistiť, či ho má vo výbave aj váš model automobilu.

Kombinovateľná s kočíkom

Autosedačka Sono od Red Castle nie je iba autosedačkou, ale zároveň aj prenosnou postieľkou, ktorú hravo upevníte na rám kočíka Evolutwin. Rovnako ako v aute, aj na kočíku ponúka autosedačka možnosť nastavenia polohy, v prípade, že dieťa zaspí, tak ľahko nastavíte sedačku na polohu ležmo. Keď sa dieťa zobudí, sedačku nastavíte naspäť do pôvodnej polohy. Multifunkčná autosedačka teda ponúka viacero spôsobov jej využitia. Rukoväť na autosedačke je hliníková sa dá použiť v 3 polohách: automobilová doprava, prenášanie bábätka alebo do kočíka.

Výhody

  • multifunkčná autosedačka kategórie 0+
  • využiteľná do auta, do kočíka, aj ako nosidlo
  • kvalitná a bezpečná
  • spĺňa európsky bezpečnostný štandard
  • polohovateľná
  • nízka váha - iba 4,8 kg
  • elegantný dizajn
  • vhodná už od narodenia

Francúzska značka Red Castle prináša rodičom a deťom inovatívne produkty, ktoré sú vyrobené z eko-friendly materiálov a neobsahujú žiadne ťažké kovy či škodlivé farbivá. Dizajnéri značky Red Castle si zakladajú na modernom dizajne, no ešte dôležitejšia je pre nich prvotriedna kvalita a bezpečnosť detí, preto produkty Red Castle spĺňajú najvyššie kritériá kvality, ktoré pravidelne kontrolujú nezávislé laboratóriá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery45*80*63 cm
Celková výška63 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
Hmotnosť4.8 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.